تجارت با روسیه را از منظری دیگر دنبال کنید.
کافه راشا

تجارت با روسیه

در صدد بر آمدیم تا در این جایگاه یکی از پرمخاطب ترین خدمات مشاوره ای خود در زمینه تجارت با روسیه را به ایرانیان ارائه دهیم. با توجه به ویژگی های خاص بازار روسیه، صرف آشنایی با قوانین و مقررات این کشور برقراری روابط تجاری امکان پذیر نخواهد بود.

دانستن عادات مصرفی ، خصوصیات فرهنگی و روانشناختی ، کشش بازار برای محصولات خاص و جهت اصلی پیشرفت بازار روسیه عواملی هستند که در تصمیم گیری تجار نسبت به ورود یا عدم ورود به این بازار نفش تعیین کننده را بازی می کنند.

هدف اصلی گروه کافه راشا از ارائه خدمات مشاوره بازرگانی گسترش و ارتقاع سطح آگاهی نسبت به بازار روسیه می باشد تا مخاطبین ارجمند در نهایت بتوانند بهترین تصمیم را جهت ورود به این بازار اتخاذ کنند.

حتی بعد از اتخاذ تصمیم نهایی جهت ورود به بازار روسیه، گروه کافه راشا با داشتن ارتباط مستقیم با نمایندگی افتخاری اتاق بازرگانی فدراسیون روسیه در ایران و حضور کارشناسان مجرب در کادر خود می تواند به ادامه همکاری با شما مخاطبین ارجمند بپردازد.

شایان ذکر است که هزینه یک ساعت مشاوره در زمینه تعاملات تجاری با کشور روسیه 250 دلار آمریکا می باشد و در صورت تمایل مراجعه کنندگان به ادامه همکاری با مجموعه کافه راشا، هزینه های آتی به صورت پروژه ای تعریف و محاسبه می گردد.