پرسش و پاسخ های متداول

1.  چرا زبان روسی بیاموزم؟
فراگیری  زبان روسی  این امکان را به شما می دهد تا به منابع و اطلاعاتی که حتی تا به حال فکرش را هم نمیکردید دسترسی پیدا کرده و از آنها نهایت استفاده را ببرید.
گستردگی حجم اطلاعات در تمامی زمینه ها به زبان روسی تا حدیست که مخاطب را از هر نظر راضی میکند.
پس اگر فرصت کافی برای فرگیری این زبان در اختیار دارید گروه کافه راشا در کوتاه ترین زمان ممکن شما را در فرایند  آموزش زبان روسی   هدایت خواهد کرد.
2.  تفاوت کیفیت ارائه خدمات آموزش زبان روسی مجموعه کافه راشا با دیگران در چیست؟
مجموعه کافه راشا با بکارگیری کادر نیتیو روسی زبان خود بر روی آموزش و گسترش زبان روسی متمرکز است و با ارائه    عناوین مختلف دوره های آموزشی مطابق با نیاز هر شهروند ایرانی رویه آموزش زبان روسی را هدایت میکند.
3.  چقدر طول میکشد تا به زبان روسی مسلط شوم؟
کلیه دوره های آموزش زبان روسی مجموعه کافه راشا به صورت فشرده و فوق فشرده برگزار میشود و بسته به زمانی که در اختیار دارید می توانید نسبت به ثبت نام اقدام فرمایید.
اما به طور کلی با گذراندن حداقل دوره های  زبان روسی عمومی  و  زبان روسی تخصصی  (جمعا 44 جلسه) میتوانید بگویید که به زبان روسی مسلط هستید و تسلط شما تعهد مجموعه کافه راشا خواهد بود.
4.  آیا اساتید مجموعه کافه راشا نیتیو (Russian native speaker) میباشند؟
بله ، تمامی اساتید مجموعه کافه راشا نیتیو میباشند و به زبان فارسی تسلط کامل دارند.
5.  آیا فراگیری زبان روسی دشوار است؟
فراگیری هر زبان خارجی دشواری های خاص خود را دارد اما نکته تعیین کننده روش تدریس زبان خارجی مطابق با خصوصیات زبان مادری زبان آموزان است.
گروه کافه راشا با تجربه طولانی در زمینه آموزش زبان روسی به فارسی زبانان و تسلط کامل اساتید نیتیو خود به زبان فارسی ، دشواریهای آموزش زبان روسی را برای ایرانیان به حداقل رسانده است.
6.  برگزاری کلاس های آموزش زبان روسی مجموعه کافه راشا به چه صورت است؟
تمامی کلاس های آموزشی مجموعه کافه راشا هم به صورت گروهی و هم به صورت خصوصی برگزار میشود.
7.  محل برگزاری کلاس های آموزش زبان روسی مجموعه کافه راشا کجاست؟
تمامی کلاس های آموزشی مجموعه کافه راشا در محدوده شهر تهران برگزار می شود و محل برگزاری کلاس ها به طبع پس از ثبت نام داوطلبان با آنها اطلاع داده می شود.
8.  مجموعه کافه راشا به کجا وابسته است؟
مجموعه کافه راشا یک گروه خودجوش آنلاین می باشد که پاسخ گوی نیاز روز بازار ایران نسبت به کلیه خدمات زبان روسی اعم از  آموزشی  ،  ترجمه کتبی  ،  مترجمی  ،  تجاری  و غیره می باشد و به هیچ ارگان یا موسسه دولتی و غیر دولتی وابسته نیست و هیچ شعبه دیگری نیز ندارد.
9.  آیا می توانم یک وب سایت به زبان روسی داشته باشم؟
بله ، کادر IT مجموعه کافه راشا با همکاری کادر نیتیو آموزشی ، آمادگی کامل خود را برای تحویل یک وب سایت به زبان روسی با عنوان و محتوایی که شما در نظر دارید اعلام می دارد و با در نظر گرفتن تکنیک های SEO وب سایت شما را در صفحه اول موتور های جستجو قرار می دهد.
10.  آیا میتوانم صفحات وب سایت خود را به زبان روسی ترجمه کنم؟
بله ، مجموعه کافه راشا علاوه بر ترجمه محتوا صفحات وب سایت شما به زبان روسی میتواند صفحات ترجمه شده را نیز مستقیما در وب سایت خودتان اعمال کند.