زبان روسی همیشه عظمت داشته حتی قبل از به وجود آمدن علم زبانشناسی
میخائیل لامانوسف

آموزش زبان روسی به عنوان زبان دوم خارجی

مخاطبین این دوره به دو گروه تقسیم می شوند.

گروه اول شامل آن دسته از مدارسی است که تمایل دارند تا زبان روسی را به عنوان زبان دوم و یا حتی سوم خارجی به دانش آموزان خود ارائه دهند. با در نظر گرفتن این که بسیاری از مدارس زبان انگلیسی را از مقطع راهنمایی شروع به یادگیری می کنند، گروه کافه راشا خدمات آموزشی خود را برای دانش آموزان کلاس های ششم به بالا پیشنهاد می کند.

مسئله مهمی که در نظر گرفته می شود این است که دانش آموزان باید تا حدودی با زبان انگلیسی آشنایی پیدا کنند تا یادگیری زبان خارجی جدید مزاحم یادگیری زبان انگلیسی آنها نشود. برای مدارسی که از مقاطع پایین تر شروع به آموزش زبان انگلیسی می کنند ارائه این دوره حتی قبل از مقطع راهنمایی امکانپذیر است.

گروه دوم والدینی هستند که بنا به تمایل خود و فرزندانشان میخواهند در عرصه زبان روسی پا بگذارند. این دوره طوری طراحی شده است که به دانش آموز این فرصت را بدهد تا بدون فشارهای اضافی بتواند با لذت و علاقه درونی زبان روسی را فرا بگیرد.فراگیری هر زبان خارجی در آینده منجر به ایجاد فرصت های جدید می شود و والدین گرامی با سرمایه گذاری بلند مدت در این زمینه می توانند راه رسیدن به موفقیت فرزندانشان را هموار سازند .

زبان روسی به عنوان زبان دوم خارجی عنوان دوره
بدون محدودیت شرایط پذیرش
دوره های خصوصی دوره های اختصاصی درون مدرسه انواع دوره
یک تا شش نفر بر اساس درخواست مدرسه تعداد داوطلبان مورد پذیرش در یک گروه
2 1 ⚹تعداد جلسات در هفته
90 90 مدت زمان هر جلسه - دقیقه
125.000 توافقی هزینه یک جلسه برای یک نفر - تومان
برای گروه هایی که تعدادشان از 2 نفر به بالاست به ازای هر نفر 5% تخفیف از کل هزینه در نظر گرفته شده است و حداکثر میزان تخفیف به گروه های 6 نفر به بالا نسبت داده میشود که برابر با 30% از کل هزینه دوره می باشد سیستم تخفیف - دوره های خصوصی
⚹افزایش تعداد جلسات در هفته برابر با نیاز داوطلبان امکان پذیر می باشد⚹
تمامی اساتید مجموعه کافه راشا نیتیو می باشند و به زبان فارسی تسلط کامل دارند
ثبت نام

عناوین دوره های آموزش زبان روسی مجموعه کافه راشا به شرح زیر است: