این زبان غنی است که ذات نویسندگی را می پرورد
الکساندر پوشکین

آموزش زبان روسی

شاید بر کسی پنهان نباشد که زبان روسی یکی سخترین زبانهای دنیا برای یادگیریست. اما این بدان معنا نیست که علاقمندان زبان روسی نتوانند به فراگیری این زبان بپردازند. گروه کافه راشا پس از بررسی نقاط ضعف و کمبود های کشور در حوزه آموزش زبان روسی با توجه به کادر نیتیو روسی زبان خود به تمام علاقمندان به فرهنگ و زبان روسی این امکان را میدهد تا در یک فضای آموزشی واقعی به کسب انواع مهارت های این زبان نائل شوند.

روش آموزش زبان خارجی در قرن بیست و یکم بر اساس زبان مادری و فرهنگ ملی داوطلبان طراحی می شود. به عنوان مثال، نکاتی که برای آموزش زبان روسی به یک داوطلب انگلیسی زبان در نظر گرفته می شود، برای یک فارسی زبان می تواند کاملا بیمعنا باشد. به دلیل تجربه کادر نیتیو و طراحان آموزشی مجموعه کافه راشا در زمینه آموزش زبان روسی به ایرانیان سعی بر آن شده است تا سختی های رایج در انتقال زبان تقریبا احساس نشوند. شایان ذکر است که تمامی اساتید نیتیو روسی زبان گروه کافه راشا دارای مدارک دانشگاهی زبان فارسی میباشند و به زبان فارسی کاملا تسلط دارند. این امر موجب شده است تا آموزش زبان روسی با بهترین سطح کیفیت به تمامی علاقمندان ایرانی ارائه شود.

در سطح اکثر آموزشگاه های زبان در ایران، آموزش زبان روسی به عنوان یک فعالیت متفرقه در نظر گرفته می شود و هیچ تمرکزی بر عناصر مختلف آن دیده نمی شود. از طرفی نیازهای مختلف داوطلبان منجر به ارائه عناوین مختلف دوره های آموزشی می شود. بعد از بررسی مخاطبین آموزش زبان روسی گروه کافه راشا جهت رفع نیاز های منحصر به فرد آنها دوره های مختلفی را در نظر گرفته است که بر اساس نوع استفاده از زبان، زمینه فعالیت و علاقمندی های افراد و همچنین شرایط زمان یادگیری طراحی شده اند.

یادگیری زبان روسی افق تازه ای را بر رهرو آن باز می گشاید. پس اگر خواهان تحصیل در کشورهای روسی زبان هستید، دروازه تمام دانشگاه ها بر روی شما باز است و اگر علاقمند به ادبیات روسی هستید تولستوی شما را به جنگ و صلح می برد و پوشکین به عمق عاطفه یک دل روسی. و اگر اهل تجارت و معامله هستید بازار بزرگ کشورهای مشترک المنافع زیر پای شما قرار خواهد گرفت.

اگر در این سفر پرماجرا احتیاج به راهنما داشتید، گروه کافه راشا بهترین همراه شما خواهد بود.

عناوین دوره های آموزش زبان روسی مجموعه کافه راشا به شرح زیر است: