طراحی وب سایت به زبان روسی و بهینه سازی آن در موتورهای جستجو
برای اولین بار در ایران

طراحی وب سایت به زبان روسی

برای اولین بار در ایران ، بخش IT مجموعه کافه راشا یکی از کم نظیرترین خدمات خود را در زمینه طراحی وب سایت به شما عزیزان ارائه می دهد.

امروزه یکی از دغدغه های بازار ایران معرفی صحیح خدمات و محصولات خود در در سطح کشور های مشترک المنافع از جمله روسیه می باشد. به ضرس قاطع می توان گفت که داشتن یک وب سایت به زبان روسی می تواند در این زمینه نقش بسزایی را ایفا کند اما این مسئله تنها 30% ماجراست.

شاید شما با واژه سئو (SEO: Search Engine Optimization) آشنا باشید.موفقیت یک وب سایت در دنیای مجازی به طور 100% وابسته به اصول و فنون بهینه سازی آن در موتورهای جستجو می باشد. بدین سان که طراح وب سایت با در نظر گرفتن فاکتور ها و تکنیک های عدیده ای صفحات وب را به گونه ای ساختار بندی می کند تا وب سایت شما در صفحه اول رتبه بندی موتور های جستجو قرار گیرد. به طبع زمانی که وب سایت شما در صفحه اول موتورهای جستجو قرار گیرد آمار بازدید کنندگان سایت بالا می رود و این رویه در طولانی مدت باعث می شود تا خدمات و محصولات شما بیشتر و بیشتر مورد بازدید قرار گیرد و در نهایت منجر به موفقیت شرکت یا مجموعه شما خواهد شد.

اکثر شرکت های طراحی سایت در ایران وب سایت های خود را بر اساس موتور جستجوی گوگل(Google) بهینه سازی می کنند اما اگر شما خواهان ورود به بازارهای کشور های روسی زبان مانند روسیه باشید ، طبق آمار سال 2016 تنها 55% کاربران کشور روسیه از موتور جستجوی گوگل(Google Search Engine) استفاده میکنند و 40% آنها موتور جستجوی یاندکس(Yandex Search engine) را برای خود ترجیح می دهند و مابقی از سایر موتور های جستجو بهره می برند. با توجه به آمار ذکر شده رمز موفقیت در این است که وب سایت شما نسبت به هر دو موتور جستجوی Yandex و Google بهینه سازی شود.

این نکته را در نظر داشته باشید که بهینه سازی وب سایت در موتور های جستجو رابطه مستقیم با بازار هدفی را دارد که شما به دنبال آن هستید. به عنوان مثال اگر بازار هدف شما کشور روسیه باشد در وهله اول محتوای وب سایت باید به درستی وبا توجه به عادات و سلیقه های مردم روسیه ترجمه گردد و در وهله دوم آنالیز کلمات کلیدی (keyword analysis) نقش تعیین کننده ای را در بهینه سازی بازی می کند.

انجام دو مرحله فوق فقط و فقط از پس کسانی بر می آید که زبان روسی زبان مادری آنها باشد.

هزینه مربوط به طراحی سایت یا ترجمه صفحات از قبل طراحی شده به زبان روسی بسته به نوع فعالیت و حجم محتوای آن به صورت توافقی در نظر گرفته می شود.

شایان ذکر است است که گروه کافه راشا وب سایت هایی را که از ابتدا توسط این گروه طراحی شده اند را از لحاذ بهینه سازی موتور های جستجو تضمین می نماید.